ЦВК не знайшла підстав для виборів у Шполянському районі

07 вересня 2017, 17:16

Фото: Про все

Центральна виборча комісія не знайшла правових підстав для призначення нею перших виборів депутатів Водянської сільської ради об’єднаної територіальної громади та Водянського сільського голови Шполянського району Черкаської області, повідомляється на сайті ЦВК.

Комісія аргументувала свою позицію тим, що в законі про місцеві вибори відсутні норми щодо особливостей організації підготовки та проведення перших виборів в об’єднаній територіальній громаді, розташованій у двох або більше суміжних районах. Через це виникла низка проблемних питань, що потребують невідкладного врегулювання на рівні закону.

Комісія констатувала, що окремі зміни, внесені в окремі законодавчі акти спричинили системне розбалансування законодавства про місцеві вибори.

Через це ЦВК звернулася до Комітетів Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя і з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування щодо підготовки відповідних змін до законодавчих актів для унормування особливостей організації підготовки та проведення виборів в об’єднаній територіальній громаді, розташованій у суміжних районах.

Коментарі

Вгору