Черкаські пішоходи носитимуть браслети зі світловідбивачами (відео)

13 листопада 2014, 10:50

Стати помітними у темряві допомагають черкащанкам ДАІшники. Для цього взялись роздавати пішоходам спеціальні браслети зі світловідбивачами. Так, кажуть, намагаються зменшити кількість дорожніх аварій. 

Про це інформує "ВІККА".

Ось цей пішохідний перехід на Героїв Сталінграда один із найнебезпечніший у місті. Тут під колеса від початку року втрапили вже п’ятеро перехожих. Вберегти людей від травматизму взялись державтоінспектори. Роздають черкасцям ось такі браслети зі світловідбивачами. Розгледіти пішохода на дорозі у темну пору доби такі катафоти допомагають на відстані до 200 метрів, кажуть дорожні інспектори. Рятівні аксесуари від ДАІвців пішоходи беруть охоче. Пані Люба давно, каже, мріяла про такий захист. Додому повертається затемна, а тому дбати про свою безпеку на дорозі їй просто необхідно. Світловідбивача, говорить, вчепить на сумочку.

Любов Павлівна, черкащанка: "Буду носить. Перехожу тут часто. Хорошо, что в нашей стране такое появилось. В Европе такое давно. Там носят светоотражатели и взрослые, и дети".

А ось Борис про такі світловідбивачі навіть і не чув.

Борис, житель м. Черкаси: "Уперше чую, що таке треба носити. На велосипед начеплю, щоб мене не збили в темряві".

Роздали браслети безпеки ДАІвці й кільком водіям. Черкащанин Ігор взяв додому для своєї малечі.

Ігор, житель м. Черкаси: "Часто не помічаєш пішоходів з малої відстані їх погано видно".

Альона Плаксій, старший інспектор із профілактичної роботи УДАІ в м. Черкаси: "З початку року в області зареєстровано 149 ДТП за участі пішоходів. В них загинуло 29 осіб. 129 отримали травми різного ступеня тяжкості".

Роздаватимуть такі катафоти ДАІвці до кінця цього тижня. За цей час, говорять, помітними у темряві зроблять понад тисячу людей. А відтак сподіваються: кількість ДТП за участю пішоходів зменшиться.

Поділитись

Коментарі

Миледи сказав:

Кожен вечір ходжу додому пізно і щось не зустріла жодної роздачі!!! Одноразова показова роздача ДАІ, а потім по знайомим

Вгору