Золотоніська громада першою в області отримала шкільний автобус у рамках державної спецпрограми

23 червня 2026, 17:34

Сьогодні, 23 червня, Золотоніська громада першою в області отримала новий шкільний автобус у рамках реалізації спеціальної державної програми.

Про це повідомив заступник міського голови Олександр Флоренко.

"Цей сучасний транспортний засіб обладнаний не лише комфортними місцями для пасажирів, а й спеціальним підіймачем, що забезпечує безбар’єрний доступ для людей з особливими потребами. Автобус здійснюватиме підвезення учасників освітнього процесу з віддалених населених пунктів громади до Золотоніського академічного ліцею", - пояснив Флоренко.

Автобус придбали за кошти державного бюджету за співфінансування з бюджету Золотоніської територіальної громади.



Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Реклама
Реклама
Вгору