
Сьогодні, 23 червня, Золотоніська громада першою в області отримала новий шкільний автобус у рамках реалізації спеціальної державної програми.
Про це повідомив заступник міського голови Олександр Флоренко.
"Цей сучасний транспортний засіб обладнаний не лише комфортними місцями для пасажирів, а й спеціальним підіймачем, що забезпечує безбар’єрний доступ для людей з особливими потребами. Автобус здійснюватиме підвезення учасників освітнього процесу з віддалених населених пунктів громади до Золотоніського академічного ліцею", - пояснив Флоренко.
Автобус придбали за кошти державного бюджету за співфінансування з бюджету Золотоніської територіальної громади.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram







