На Черкащині діють шахраї, які називають себе податківцями

28 травня 2014, 14:15

В.о. начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Володимир Коломієць звернення до платників податків із застереженням: в області помічена діяльність злочинців, які видають себе за працівників Міндоходів і зборів.

Про це повідомляє прес-служба ГУ Міндоходів у Черкаській області.

«Наші взаємовідносини з платниками податків базуються виключно на засадах прозорості, взаємоповаги та довіри. Саме це й використовують шахраї, намагаючись заробити гроші на наших добрих стосунках, – повідомляє Володимир Васильович. – Останнім часом на Черкащині почастішали випадки, коли, представившись керівником державної податкової інспекції ГУ Міндоходів (або «діючи» від імені конкретного керівника), зловмисники телефонують сумлінним платникам і вимагають гроші або провокують на інші незаконні дії. Призначають зустрічі, домовляються про допомогу та про негайну доставку коштів. На жаль, мали місце факти, що підприємці збирали і навіть позичали чималі гроші та віддавали їх шахраям.

Запевняю вас: органи доходів і зборів Черкаської області працюють у штатному режимі, виконують усі поставлені завдання і роблять все необхідне для забезпечення життєдіяльності області. Основним нашим завданням є і буде забезпечення стабільності бюджету і добробуту черкащан. Також запевнюю, що жоден з начальників державних податкових інспекцій області та взагалі ніхто з посадовців Міндоходів в області не звертався і не буде звертатись за «допомогою» та збирати гроші у підприємців.

Тож не піддавайтесь на провокації лжеподатківців. Не збирайте і не віддавайте зловмисникам кошти. Будьте пильними і зваженими!

У разі ж виникнення подібних ситуацій та надходження дзвінків від імені керівників державних податкових інспекцій або працівників Міністерства з будь-якими незаконними вимогами прошу вас не вагатися, а одразу повідомляти про це за номером телефону довіри Головного управління Міндоходів у Черкаській області 33-91-81, або за номером гарячої лінії Головного управління Міндоходів у Черкаській області 33-91-34. Кожен такий абонент оперативно отримає кваліфіковану консультацію та допомогу».

Поділитись

Коментарі

Вгору