Черкащан просять “стукати” на дорожників, які кладуть асфальт у калюжі

25 лютого 2016, 09:58

1456321005_dsc_0208-08_3

Неодноразово жителі міста й області спостерігали картину порушення технології укладання асфальту та ямкового ремонту доріг. Зазвичай, підрядники не припиняють ремонтувати дороги навіть тоді, коли погодні умови стають занадто «мокрими». Нова Доба поцікавилася думкою щодо цього питання у директора департаменту ЖКГ Черкаської міської ради Андрія Наумчука.

– Технологія ремонту асфальтового покриття доріг не дозволяє проводити роботи під час несприятливих погодних умов. Тому наразі ми чітко слідкуємо, щоби асфальт не вкидали в калюжі, – зазначає Андрій Миколайович. – Наприклад, сьогодні ямковий ремонт не відбувається, адже погодні умови не дозволяють цього.

За словами Андря Наумчука, минулого тижня теж були дні, коли не можна проводити асфальтування, тож роботи із ремонту виконували за допомогою «Рецентлера». Таким чином відремонтували вулицю Дахнівську на перехресті з вулицею Мєедєлєєва, ліквідували аварійну ситуацію на тому місці, а також вулицю Рябоконя.

Водночас, департамент житлово-комунального господарства звертається до черкащан із проханням повідомляти про випадки ремонту доріг під час несприятливих погодних умов, раптом такі будуть зафіксовані. Це можна зробити як за номером оперативної служби 15-05, так і за телефоном департаменту 36-11-35. Щоби такі «мокрі» роботи вчасно призупинити.

Поділитись

Коментарі

Горген сказав:

Пане Наумчук, вивчіть спочатку нормативну базу, а потім кажіть, що нібито “Технологія ремонту асфальтового покриття доріг не дозволяє проводити роботи під час несприятливих погодних умов”. Існує таке поняття, як “аварійний ямковий ремонт при несприятливих погодних умовах”. В даний час є безліч хімічних домішок, які дозволяють латати найнебезпечніші ямки навіть при вологому покритті та при морозах! Вивчіть, будь ласка, ВБН В.3.2-218-542:2009 «Проведення аварійних робіт з ліквідації ямковості на асфальтобетонному покритті автомобільних доріг у холодний період року за несприятливих погодних умов», а потім демонструйте свою технічну безграмотність!!!

123 сказав:

Можно подумать у нас куча АБЗ и все они работают с химичным добавками. Умничать многие могут, а надо смотреть реальности в глаза

Вгору