Черкаський депутат не задекларував своє майно

29 серпня 2019, 18:19

Черкаський депутат не задекларував своє майно

Притягнуто до адміністративної відповідальності депутата Черкаської обласної ради та головного державного ревізора - інспектора Головного Управління Державної Фіскальної служби у Черкаській області за порушення вимог фінансового контролю.

Так, прокуратурою доведено винуватість вищевказаних осіб у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, за ч. 2 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Установлено, що депутат Черкаської обласної ради, у 2018 році отримав об’єкти нерухомого майна, а саме земельної ділянки вартістю 120 тис. грн. та житловий будинок вартістю 414 тис. грн. та у встановленому законом порядку не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у своєму майновому стані.

Крім того, встановлено, що головний державний ревізор - інспектора ГУ ДФС у Черкаській області наприкінці 2017 року набув у власність автомобіль Toyota Camry вартістю 118 тис. грн., а також отримав дохід від продажу автомобіля Hyundai Sonata на загальну суму 294 тис. грн., проте у встановлений законом строк не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у своєму майновому стані.

Соснівським районним судом міста Черкаси 28 серпня вказаних посадовців визнано винними у вчиненні адміністративних правопорушеннях та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром 3400 грн. кожному.

На цей час рішення не набрало законної сили.

За інформацією прес-служби Черкаської місцевої прокуратури

Читайте також: На Черкащині депутат облради не задекларував відомості щодо продажу авто.

Коментарі

Вгору