Черкащанка з інвалідністю виборює право повноцінно жити у квартирі після розлучення (відео)

29 серпня 2019, 18:00

Черкащанка з інвалідністю виборює право повноцінно жити у квартирі після розлучення (відео)

Розлучення, продаж частини квартири за спиною у дружини – і як наслідок, десять років судової тяганини. Така доля черкащанки Людмили Гармаш, про це йдеться у сюжеті "ВІККА".

Жінка вже понад 10 років "обстоює" власні права на оселю. Дев’ять із яких – живе на візку. Інвалідність першої групи, наголошує, одна з головних причин неможливості ділити оселю з кимось. Що підтверджує й закон. Та напередодні чергова співвласниця квартири приїхала, аби вселитися в приміщення. На заваді їй став живий щит із сусідів, які зібралися в підтримку Людмили.

Квартиру, ймовірно, доведеться розділити з чужими людьми. Пані Людмила в цій оселі живе десятки років. Натомість надважливою квартира для черкащанки стала з 2010 року.

Через нещасний випадок жінка сіла в інвалідний візок. Нині розширені дверні отвори, відсутність порогів та спільний санвузол, імовірно, доведеться розділяти з іншими людьми, зовсім чужими. Виникла така загроза після розлучення подружжя.

- Колишній чоловік розвівся зі мною і продав 1/2 частину квартири чужим людям без моєї згоди. Я дізналась про це тоді, коли вже були занесені речі, - розповідає жінка.

Одразу після цього вона звернулася до суду, аби визнати договір купівлі-продажу не дійсним. І не допустити вселення чужого. Судові засідання в різних інстанціях тривають роками.

Детальніше - у сюжеті.

Поділитись

Коментарі

Вгору