Беззубенко відхрещується від провокацій у Холодному Яру

14 квітня 2014, 18:26

Організатором групи людей, які "заганьбили" Юлію Тимошенко під час виступу у Холодному Яру, на думку голови обласної організації "Батьківщина" Анатолія Бондаренка, є перший заступник міського голови Віктор Беззубенко. Останній, натомість, відхрещується від подібних звинувачень.

Нагадаємо, вчора під час виступу Юлії Тимошенко у Холодному Яру присутні почали скандувати "Ганьба", а прихильники лідера ВО "Батьківщини" вигукували "Юля".

- Під час візиту Юлії Тимошенко до Холодного Яру беззаперечно відбувалися провокації. Ми знаємо, хто їх влаштовував. З боку колишніх регіоналів сьогодні формується опозиційна група. Ми знаємо, хто за цим стоїть, їхні прізвища, - заявив Бондаренко.

За його словами, на ці заходи були підготовлені радикальні сили, якими саме і керував перший заступник міського голови міста Віктор Беззубенко.

- Ми помітили, що після того, як Тимошенко від'їхала, а мітинг завершився, близько 100 осіб розмовляли між собою біля Драмтеатру. Ми знаємо цих осіб. Ви їх побачите у списках у кандидати в мери тощо. Є фотографії, є відео. Неважко здогадатися, за скільки ці люди будуть кричати "Ганьба" за 200 чи за 300 грн. На жаль, мабуть, така ціна наших українців. Ми встановили, де були їхні автобуси, де вони переодягалися в масковану форму, як вони стояли. Їх розставили у шахматному порядку, щоб ехо було. Це було сплановано заздалегідь. Конкуренти, мабуть, бояться жінку-політика, - підкреслив голова обласної організації ВО "Батьківщина".

Перший заступник міського голови Віктор Беззубенко, натомість, заперечує свою причетність до подібних провокацій.

- Це повний абсурд, це перше, що йому прийшло в голову. Я поважаю його, як члена виконкому, який зі мною співпрацював в одному виконкомі. Я ніякого відношення не маю до Партії Регіонів та до Холодного Яру. Якщо Бондаренко і надалі буде робити такі спроби, то це йому не буде робити честі. Де Холодний Яр, а де Черкаси. Такі закиди мають бути більш професійні та більш аргументовані, - наголосив Віктор Беззубенко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору