З 25 квітня Крим для українців стане закордоном

14 квітня 2014, 17:41

Кордон між Україною і Росією почне повноцінно функціонувати в Криму з 25 квітня, заявив в.о. начальника прикордонної Криму Андрій Панов, повідомляє "Обозреватель" з посиланням на "ИТАР-ТАСС".

"На сьогоднішній день прикордонна служба (Криму - ред. ) здійснює контроль в 27 пунктах пропуску, додатково розгорнуті на північному напрямку ще три автомобільних пункти пропуску та два залізничних - це Армянськ і Джанкой. До 25 квітня починаємо працювати повноправно і в повному обсязі" , - сказав Панов.

Представник прикордонної служби підкреслив, що ситуація на кордоні абсолютно спокійна. "Ніяких обмежень ми не вводимо, сподіваємося, що наші колеги з українського боку будуть теж проводити відповідні заходи", - сказав він.

В.о. начальника Управління ФМС по республіці Крим Петро Ярош також зазначив, що з 25 квітня відкривається державний кордон. "Ми зараз будемо обговорювати, як перетинати кордон, видачу міграційних карт", - сказав він.

Також вирішуватиметься питання, як перетинати кордон мешканцям Криму, які не встигли отримати російські паспорти, але зареєстровані на території республіки Крим, додав Ярош.

Поділитись

Коментарі

Вгору