Золотоніські полісмени готуються до атестації

17 листопада 2015, 15:35

поліція

Від 7 листопада в Україні набув чинності Закон “Про Національну поліцію”, прийнятий Верховною Радою ще 2 липня. Одночасно Закон “Про міліцію” втратив силу.

Поки буде створена й укомплектована спеціально підготовленими кадрами нова поліція, яка діятиме на території усієї країни, колишні міліціянти продовжуватимуть пра­цювати, чекаючи на атес­тацію. Вона повинна роз­ставити усі крапки над “і” до 31 грудня 2016 року – крайнього терміну вико­нання цього закону. Поки що дозволяється функціо­нувати і Державтоінспекції та підрозділам гро­мадської безпеки.

Цікавий факт: о 16-й го­дині 6 листопада українсь­кі правоохоронці, начеб­то, зникли “з радарів” Ук­раїни і з’явилися там тіль­ки о 00 годин 7 листопада вже у новій іпостасі – по­ліцейській. До того ж, на ці 8 годин вони ще й ста­ли цивільними, бо написа­ли заяви про звільнення, а “відродилися” вже з но­вими званнями: від сер­жанта до полковника, змі­нивши приставку “міліції” на “поліції” (був, наприк­лад, лейтенант міліції, став – лейтенант поліції). А як­що правоохоронець мав гене­ральське звання, то тепер його називатимуть не ге­нерал-майором, наприк­лад, а генералом 3-го ран­гу.

Не став винятком і Золо­тоніський міськвідділ мілі­ції, який тепер будемо на­зивати Золотоніським відділом поліції Головно­го управління Національ­ної поліції у Черкаській області. Тепер до нього приєднано ще три район­ні відділи поліції – Драбівський, Канівський та Чорнобаївський, якими у подальшому керуватиме в.о. начальника Золо­тоніського відділу поліції Олександр Охріменко.

Особовий склад золото­ніських полісменів вже зменшився на 4-х офіце­рів (дільничних інспекто­рів). Очікуються й нові скорочення, які, швидше за все, почнуться після випробувань: тестування на різноманітні (а не ли­ше професійні) теми, пе­ревірки фізичної та вогне­вої підготовки, рівня ін­телекту і, можливо, на по­ліграфі (детекторі брехні).

Нагадаємо, Пустовар більше не головний міліціонер області. А в Черкасах більше не буде Придніпровського і Соснівського райвідділів міліції

Марина Білецька, тижневик “Златокрай” (№46)

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору