У Каневі можу з’явитися вулиці Дворянська та Королівська

17 листопада 2015, 16:00

перейменування вул

На сьогоднішній сесії Канівської міської ради відбулося жваве обговорення варіантів перейменування міських вулиць, а по деяким, згоди депутатам так і не вдалося дійти, повідомляє «Kanos».

Зауважимо, що доповідачем з цього питання перед депутатами виступила заступник міського голови Наталія Матінова, яка розповіла про зміни у законодавстві та про результати громадських слухань.

У відповідь на це, депутати виголосили протести щодо окремих назв певних вулиць. Зокрема, Олег Калніболоцький висловив незгоду із перейменуванням вулиці Федоренка у Іллєнка і, натомість, запропонував назву Дворянська.

Сергій Ткаченко оголосив лист, який підписали 50 жителів (із 200) вулиці Свердлова. Жителі висловили незгоду із «новою» назвою – Бовани. Натомість містяни запропонували назву Козацька або Королівська.

Міський голова Канева Ігор Ренькас наголосив, що не можна ігнорувати бажання скількох містян, тож рішення стосовно цієї вулиці вирішили перенести на пізніше.

Крім того, ще одного депутата міськради Олександра Корнієнка зацікавило питання коштів, за які будуть змінювати назви вулиць. На що заступник міського голови відповіла, що наразі немає розпоряджень стосовно кошторису.

«Це питання будуть вирішувати у межах всієї країни у новому році. На перейменування вулиці, скоріш за все, будуть окремо виділятися бюджетні кошти», – розповіла Наталія Матінова.

Також вона повідомила про те, що з’явилося розпорядження змінити назви ще декількох вулиць.

«Також Український інститут національної пам’яті створив перелік топонімів, які потребують зміни. Окрім визначених раніше назв вулиць, додалося ще декілька, зокрема вулиці Аркадія Гайдара та Миколи Островського», – повідомила Наталія Андріївна.

Відзначимо, раніше ми повідомляли про проведення громадських слухань, на яких канівчани обговорювали варіанти перейменування вулиць.

Поділитись

Коментарі

Вгору