У Черкасах більше не буде Придніпровського і Соснівського райвідділів міліції

12 листопада 2015, 13:21

умвс міліція

У зв’язку з набранням чинності Закону України «Про Національну поліцію» з 13 листопада поточного року в місті Черкаси Придніпровський та Соснівський райвідділи міліції припиняють свою діяльність.

Натомість створено один підрозділ – Черкаський районний відділ поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, інформують у прес-службі відомства.

Всі звернення, заяви та повідомлення про правопорушення, вчинені на території міста Черкаси, необхідно надавати за телефонами 102 чи 37-35-77, або звертатись за адресою: м. Черкаси, вул. Пастерівська, 104 (приміщення колишньогоСоснівського райвідділу).

Для обслуговування території Черкаського району утворено Черкаське відділення Головного управління Національної поліції в Черкаській області. У випадку вчинення правопорушення на території Черкаського району потрібно звертатись до працівників поліції Черкаського відділення за адресою: м. Черкаси, пров. Боженка, 3, або за телефонами 102 чи 37-35-15 (приміщення колишнього Черкаського райвідділу).

Нагадаємо, черкаські міліціонери написали рапорти на звільнення та чекають на переатестацію.

Крім того, у Владислав Пустовар вже не є головним міліціонером Черкащини. Також в.о. начальника ДАІ в Черкаській області Олег Ткаченко також написав рапорт на звільнення.

Поділитись

Коментарі

Вгору