Черкаські міліціонери написали рапорти на звільнення та чекають на переатестацію

09 листопада 2015, 11:11

 

Ukrainian policemen stand guard as supporters of the pro-Russian Regions Party rally outside President Viktor Yushchenko's office in Kiev 25 May 2007. Yushchenko dismissed Prosecutor General Svyatoslav Piskun yesterday, amid continued political tensions in the ex-Soviet republic. Piskun is allied with pro-Russian Prime Minister Viktor Yanukovych, who has been locked in a political stand-off with the western-leaning Yushchenko since early April. AFP PHOTO/SERGEI SUPINSKY

Черкаські міліціянти написали рапорти на звільнення та чекають на переатестацію. Про це у ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр повідомив речник МВС України в Черкаській області Дмитро Грищенко.

“Перехідний етап, передбачений законом про національну поліцію, прописаний в перехідних положеннях. Але всі свої обов'язки правоохоронці будуть виконувати, поки не пройдуть атестацію. Слідчо-оперативна група працює, дільничні також виїжджають на виклики, керуючись чинним законодавством”, - зазначив Дмитро Грищенко.

Як інформують у прес-службі, перехідний етап може тривати до кінця 2016 року. Тож до цього часу черкаські міліціянти мають право носити форму УМВС, користуватися печатками, логотипами, посвідченнями та іншими атрибутами.

Нагадаємо, із 7 листопада закон про Національну поліцію набрав чинності.

Раніше Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомляв, що у процесі відбору міліціянтів до поліції будуть розглядатися як особисті якості працівника, так і наявність претензій до його служби.

Якщо до претендента по його службі не було претензій, людина перейде до наступного етапу – переатестації. Якщо ж такі претензії виникали, працівник може потрапити під скорочення. Проте відбір відбуватиметься за об'єктивною процедурою.

Арсен Аваков також повідомляв, що начальників головних управлінь Національної поліції в областях призначатимуть на конкурсній основі. Визначатимуть найбільш достойних кандидатів консультативні комісії. До їхнього складу входитимуть як українські спеціалісти, так і закордонні фахівці, яких залучать до цього процесу.

Поділитись

Коментарі

Вгору