Злочинне угрупування погрожує нардепу «надіти мішок на голову та відправити в Осташівський ставок»

02 червня 2014, 09:48

Нині в місті Умані діє злочинне угрупування, яке захопило владу та тероризує населення міста.

Про це повідомив народний депутат України Антон Яценко у Facebook.

"За короткий період своєї «діяльності» члени цього угрупування неодноразово громили мою громадську приймальню, що знаходиться в місті Умань, зокрема, зривали табличку, викрадали документи, що були в приймальні, з приводу чого в правоохоронні органи подано відповідні заяви.

Постраждали від їхніх дій і мої помічники-консультанти, які працюють в Умані, на яких, постійно здійснювався тиск. Більше того, вони облили моїх помічників невідомою речовиною, а потім попередили «наступного разу це буде кислота».

Вони погрожували вбивством моїм працівникам, а також мені, привселюдно заявляючи, що мені треба «надіти мішок на голову та відправити в Осташівський ставок».

Стосовно всіх цих подій правоохоронним органами ведеться розслідування.

Я звертаюсь до керівництва держави щодо недопущення розгулу бандитизму в місті Умані й, відповідно, прошу вжити всіх передбачених законодавством заходів відносно цих осіб.

Одночасно повідомляю, що заява, про те, що я нібито комусь погрожував - не відповідає дійсності. Єдине, що я неодноразово їх попереджував, що якщо вони не «станут на путь исправления» та не припинять своєї злочинної діяльності, то їх буде притягнуто до кримінальної відповідальності згідно чинного законодавства.

Тому, прошу не спекулювати на цій темі аби уникнути будь-яких провокацій.

Доводжу до вашого відома, що буде вжито всіх дієвих заходів щодо зупинення злочинної та провокативної діяльності даної організації.

А організовує цю банду шахрай від влади, якому вдалося уникнути кримінальної відповідальності за шахрайське заволодіння акціями заводу ЗАТ «ТК «Уманьхліб».

Поділитись

Коментарі

Вгору