“Народна рада майдану Умані” погрожує нардепу облити його кислотою

28 травня 2014, 17:33

Вчора народний депутат Антон Яценко був у місті Умані, де провів прийом громадян. Посадовець відвідав дитяче хірургічне відділення Уманської міської лікарні, в якому допоміг відремонтувати передопераційну кімнату, ванну кімнату для пацієнтів та туалетну кімнату для персоналу.

Про це нардеп написав у Facebook.

"Привіз медичний інвентар, планував оглянути відремонтоване приміщення та зустрітися із працівниками закладу. Проте, до відділення лікарні ввірвалася група агресивних молодиків, які назвали себе так званою «народною радою майдану Умані». Ця зграя неадекватних осіб, з невідомих причин, зчинила галас, налякавши тим самим пацієнтів лікарні, й не дала мені можливості зустрітися із медичними працівниками. Вони провокували бійку, нецензурно висловлювалися та облили моїх помічників невідомою речовиною, а мене обсипали борошном, зявивши, що наступного разу обіллють кислотою. Оцінку діянням даних осіб дадуть правоохоронні органи, - повідомив Антон Яценко.

Їх поведінка нагадала бандитів 90-х років. Шкода, що в нашому суспільстві ще залишилися такі «елементи», які на мою думку, взагалі мають бути ізольовані від суспільства. А пана Зозулю, який, повторюся, за своє життя не побудував навіть собачої будки, вважаю «отребьем» та інших його товаришів, зокрема, Столяра, Вулю, які пов’язані кримінальним бізнесом – розповсюдженням наркотиків, рекетом та викраденням автомобілів.

Ці молодики, з кримінальним минулим, нічого не зробили для розвитку свого рідного міста Умані і не мають права представляти громаду міста. Саме через «так званих народних представників» сьогодні жителі міста Умань не змогли зустрітися із своїм народним депутатом і отримати необхідну допомогу.

Та їм проблеми міста не цікаві, а прохання жителів міста – порожній звук, - переконаний нардеп.

Нині стало дуже модно прикриватися ідеалами майдану. Але навряд чи метою людей, які стояли на майдані, було привести до влади кримінальних авторитетів, які свої амбіції поставили вище ніж здоров’я людей, що потребують закупівлі інсуліну, дітей, які мають харчуватися в літніх таборах. Зірвавши на минулому тижні засідання виконкому міської ради, «народні представники» не дали можливості розглянути ці питання.

Незважаючи на всі ці провокації, я працюю і надалі працюватиму для жителі округу, які обрали мене своїм народним депутатом. А цим «молодикам» раджу не витрачати свій час на безглузді, дешеві провокації, переслідування народного депутата та його помічників, які попри всі погрози від цих осіб, продовжують допомагати жителям міста вирішувати їх проблеми, а зайнятися вирішенням конкретних проблем міста, яких на сьогодні,на жаль, більше ніж достатньо.

P.S. Як з’ясувалося, ці люди не стояли на Майдані і не мають до нього жодного відношення і я вважаю, що такі аферисти дискредитують будь-які демократичні процеси, які відбуваються сьогодні в Україні", - зазначив Яценко.

Поділитись

Коментарі

Вгору