Очільник області відвідав дітей у навчально-реабілітаційному центрі

02 червня 2014, 09:30

Сповненим несподіванок та приємних подарунків для дітлахів із навчально-реабілітаційного центру, що на вулиці Кавказькій у Черкасах, виявився прийдешній Міжнародний день захисту дітей. Напередодні до них із гостинцями завітав голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

Натепер у цьому центрі навчається та оновлює здоров’я 61 дитина віком від 2-ох до 11-ти років. Тут для них працюють вихователі, логопеди, психолог, вчитель музики, інструктор із фізкультури, педіатр, медсестри з дієтичного харчування та з лікувальної фізкультури.

Для своїх гостей дітлахи підготували святковий концерт: доводили їм свою кмітливість та вправність. По завершенню очільник області привітав вихованців центру й подарував кожному з них пакунки з іграшками.

– Ви влаштували для нас сьогодні чудовий концерт, – сказав Юрій Олегович. – У цьому закладі ви всі живете великою і, вірю, дружньою родиною, спільно навчаєтеся і радієте. За це вдячність вашим вихователям, які вас у всьому підтримують і допомагають. Вітаємо кожного з вас із Днем захисту дітей. Ви наші улюбленці, ми вас усіх дуже любимо й цінуємо.

Одного з вихованців закладу – Ярослава – голова облдержадміністрації у день свого візиту вітав ще й з Днем народження. Йому виповнилося шість років.

Принагідно керівник області ознайомився з умовами, в яких доводиться жити, навчатися та поправляти здоров’я маленьким черкащанам із вадами мови, розумового розвитку, опори та руху.

– Таким діткам наш заклад надає комплексну корекцію та виправляє вади, – зауважує директор Черкаського навчально-реабілітаційного центру Марія Пилипенко. – Як діти, так і педагогічний і медичний колектив прагнемо скоригувати наявні проблеми наших вихованців, аби далі вони могли навчатися у загальноосвітніх школах.

За її словами, для цього в центрі є всі необхідні умови: тут басейн, велика спортивна зала, ігрові кімнати, методичний і логопедичний кабінети тощо.

– Зараз у нас перебуває 70% дітей із області та ще 30% із Черкас. Дітки, які виховуються тут із різних районів області, живуть тут із понеділка до п’ятниці, а на вихідні батьки забирають їх, – розповіла про заклад Марія Петрівна. – Утім, є у нас і категорія сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На вихідні чи на канікули їх ніхто не забирає. На жаль, це діти, які не потрібні своїм батькам, тому про них турбується держава: у нас вони на річному перебуванні.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Поділитись

Коментарі

Вгору