Зіркова черкащанка вдруге стала мамою

06 березня 2019, 23:03

Зіркова черкащанка вдруге стала мамою

Зірковий психолог із Черкащини, ведуча шоу "Без паніки" на телеканалі "Україна", кандидат філософських наук і тренер особистісного зростання Наталія Холоденко стала матір'ю вдруге, пише "Сегодня".

Дитина народилася з вагою 3 500 грамів і зростом 53 см. "Ласкаво просимо в наш світ, мій любий Ру!", – прокоментувала радісну подію мама. Вона разом із немовлям почуваються прекрасно.

Як відомо, Наталія Холоденко вже виховує сина Ларіона. Наталія Холоденко має багаторічний практичний досвід психолога, веде власний блог і будує кар'єру на телебаченні. Є співведучою вечірнього розважального шоу "Без паніки" каналу "Україна", де її партнерами виступають шоумен Олександр Скічко, гумористи Сергій Середа та Вадим Новицький.

Зіркова черкащанка вдруге стала мамою

Раніше писали про те, що знаменитість зізналася, що вагітна та показала чималий округлий животик виданню "Viva". Наталія розповіла, що розлучилася з чоловіком та знайшла щастя з іншим, від якого невдовзі народить малюка.

Нагадаємо, що зірковий психолог з Черкащини Наталія Холоденко записала дебютну пісню, кліп на яку випустила в День Закоханих, 14 лютого.

Коментарі

Світло сказав:

Та ви що? А хтто це і по яких критеріях роздає визначення зірковий психолог? А я от реально такий крутий зіраовий психолог і не тільки психолог, тільки через отаких посередніх сбушних сексоток скрізь дороги не дають, не дають саме тому , що ти кращий , щоб не займав робоче місце отакої от тупиці. Чи може ніхто не знає кому а нас в країні дають захистить дисертацію і як закривають дорогу на телебачення не своїм? Ха… про кого пишете? Апокаліпсіс іде…..

Вгору