Зіркова черкащанка розповіла про свою вагітність

26 лютого 2019, 23:03

Зіркова черкащанка розповіла про свою вагітність

Український психолог та віднедавна співачка Наталія Холоденко порадувала шанувальників приємною звісткою, пише "Viva".

Знаменитість зізналася, що вагітна та показала чималий округлий животик виданню "Viva". Наталія розповіла, що розлучилася з чоловіком та знайшла щастя з іншим, від якого невдовзі народить малюка.

Зіркова черкащанка розповіла про свою вагітність

Як зізналася Холоденко, про її вагітність знав лише батько дитини та лікар. Про те, що невдовзі Наталія народить ще одного малюка вона не говорила своєму сину від першого шлюбу Ларіону, якому зараз 6,5 року.

- Я намагалася ніколи особливо не афішувати події в своїй родині. Коли все публічно, це негативно впливає на сім'ю. До речі, моя публічність стала одним з факторів, який вплинув на розлучення. Адже народжуються якісь чутки. І незалежно від того, коментуєш ти їх чи ні, - вони продовжують впливати на твоє життя і сім'ю, - зізналася психолог.

 

Бетмен сказав:

Оце новина, чи немає більше про що писать?

Я сказав:

Зіркова, аж осліп на одне око…. Іншим проводить тренінги як зберегти сім’ю, добитися успіху (за 250 євро на годину), а тут сама розвалила, не вберегла, чоловіка кинула заради свого “успіху зіркового”, щось на шахрайство змахує..

Алена сказав:

Так советовать и поучать намного проще, чем самому стать примером для подражания. Не будем злословить. Она счастлива – ну и прекрасно.

Вгору