Наталія Холоденко розпочала музичну кар’єру і презентувала пісню (відео)

18 лютого 2019, 23:02

Наталія Холоденко розпочала музичну кар'єру і презентувала пісню

Зірковий психолог з Черкащини Наталія Холоденко записала дебютну пісню, кліп на яку випустила в День Закоханих, 14 лютого, інформує segodnya.ua

- Пісня" Танець моїх крил "була написана після зйомок кліпу. Як це не парадоксально, але спочатку ми зняли відео, а потім в терміновому порядку за пару годин написали кілька версій слів куплетів, - ділиться Наталя Холоденко.

Як каже ведуча каналу "Україна", все вийшло "несподівано". Відомий кліпмейкер Олена Винярська знімала кліп для однієї відомої виконавиці і запропонувала опівночі зняти Наталії хвилинний ролик.

- Олена запропонувала заспівати, але у мене в голові сплив тільки приспів. Ми за 12 годин зняли відео, пошили костюми, зробили постановку з театром танцю Віталія Загоруйко, записали звукову версію, аранжування робив Влад Дарвін. Вірші куплетів написали з моєю подружкою, але Влад сказав їх повністю переписати за дві години. За добу кліп був повністю готовий, - розкриває подробиці свого вокального дебюту Холоденко.

На своїй сторінці в Інстаграм Наталія Холоденко подякувала усім, хто переглянув кліп.

- Мене здивували фразою, що "кожен повинен робити свою справу". Я часто чую це про інших людей, які роблять щось нове. Експериментуйте в будь-якій сфері, немає ніяких "твоїх" і не "твоїх" справ.

Вгору