Журналістка з «1+1» обіцяє прислати меру Черкас рахунок за ремонт її машини

30 січня 2017, 23:46

478186576e838c964984679de12bab1d

Журналістка телеканалу «1+1» родом із Черкас Тетяна Боковня опублікувала у Facebook гостро критичне відеозвернення до черкаського міського голови Анатолія Бондаренка, пише Прочерк.

– Пане мер, особисто з вами я не знайома, але кожен раз, коли мені доводиться приїздити у Черкаси до мами, я маю нагоду ознайомитися із вашою роботою... – сидячи за кермом авто, говорить журналістка. – Якщо ви колись бачили, як виглядає решето, ви маєте нагоду дізнатися, як виглядають дороги в Черкасах. Суцільне решето. Попри те, центральна пішохідна зона центральної вулиці Шевченка акуратненько встелена гарною, певно, якісною бруківкою. А це все тому, що рідний брат пана мера має завод з виробництва цієї бруківки. Так от, пане мер, може, ви ретельно пошукаєте серед своїх родичів, хто вміє класти асфальт або виробляє його, і все ж таки із решета зроблять нормальну дорогу. А рахунок за наступний мій похід на СТО для техобслуговування мого автомобіля я надішлю вам. І ви абсолютно чесно маєте його оплатити.

У коментарі до цього відеозвернення міський голова Анатолій Бондаренко зауважив, що найбільше йому «сподобалось» про завод – це йому нагадало відомий анекдот «про те що у попа донька б... А в нього два сини». «Меж людської фантазії немає», – пише мер. Міський голова також спробував відповісти по суті закиду: «Щодо доріг – стараємось, не все вдалося за один сезон, на жаль».

Секретар міськради Олександр Радуцький додав, що в 2016 році на капремонт доріг було витрачено близько 160 млн. гривень, що дозволило розпочати будівництво та виконати на 70% робіт доріг за адресами: вул. Героїв Дніпра; вул. Оборонна (яка поєднає Смілянську з Сумгаїтською); вул. Менделєєва, яка дозволить проїзд до вул. Генерала Момота; та дуже багато інших доріг. За словами пана Радуцького, за рік відбулися капремонти в усіх закладах освіти (школи та садочки) та охорони здоров'я. Виконання бюджету розвитку – на 85%.

«Так, є над чим працювати. Але пройшов тільки рік, – підсумовує Радуцький. – Не помиляється той, хто не працює».

Яна сказав:

Думаю не варто давати другого шансу мерові – не справився – гудбай! Давай дорогу іншим, хто в змозі навести лад в місті. Нема часу на інші сезони, не вдалось нажаль!

Черкащанка сказав:

Хіба лише проблема у мера тільки з дорогами? А з бюджетом на 2018 рік? При такій роботі він ще хотів 400% премії…

Вгору