Колишня жителька Донеччини здобуває професійний досвід на Черкащині

31 січня 2017, 06:33

фото

Влітку 2016 року Інна Щедріна залишила у місті Мар’їнка на Донеччині власний будинок, успішну роботу на посаді інженера-будівельника в бюро технічної інвентаризації та переїхала з сім’єю на Черкащину. На новому місці жінка змушена була розпочинати все з самого початку.

Самостійно знайти роботу у чужому місті виявилося складно. Тому вже в жовтні Інна звернулася за допомогою до Черкаського районного центру зайнятості. «Щоб знайти роботу треба бачити можливості, а не перешкоди!», - наголошувала вона. Жінка охоче брала участь у інформаційно-консультаційних заходах: семінарах з техніки пошуку роботи й підготовки резюме та тренінгах для внутрішньо переміщених осіб.

Вже невдовзі фахівці центру зайнятості запропонували жінці тимчасово взяти участь у громадських роботах з інформування населення про порядок отримання житлових субсидій на комунальні послуги в Управлінні праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації. На сьогодні Інна зарекомендувала себе відповідальним працівником та професіоналом своєї справи, тому з початку 2017 року керівництво Управління запропонувало їй продовжити працювати на громадських роботах.

«Не дивлячись ні на що, я йду вперед, не зупиняюсь перед життєвими труднощами – вони мене тільки загартовують. Новою роботою, хоча і тимчасовою я задоволена – збагачуюся новими знаннями, всебічно розвиваюся, здобуваю професійний досвід і відчуваю себе потрібною», - говорить Інна Щедріна.

За інформацією прес-служби Черкаського РЦЗ

Вгору