
Після минулих вихідних на пляжах у Черкасах працівники комунального підприємства "Благоустрій" виявили випадки пошкодження та крадіжок комунального майна.
Комунальники скаржаться, що невідомі пошкодили ногомийки та сантехнічне обладнання у громадських вбиральнях. Також трапляються випадки крадіжок засобів гігієни.
У комунальному підприємстві закликали відпочивальників дбайливо ставитися до об’єктів пляжної інфраструктури.
За інформацією пресслужби КП "Благоустрій"
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram







