Черкаські комунальники поскаржилися на відпочивальників, які на пляжах ламають ногомийки та крадуть засоби гігієни

22 червня 2026, 16:05

Після минулих вихідних на пляжах у Черкасах працівники комунального підприємства "Благоустрій" виявили випадки пошкодження та крадіжок комунального майна.

Комунальники скаржаться, що невідомі пошкодили ногомийки та сантехнічне обладнання у громадських вбиральнях. Також трапляються випадки крадіжок засобів гігієни.

У комунальному підприємстві закликали відпочивальників дбайливо ставитися до об’єктів пляжної інфраструктури.

За інформацією пресслужби КП "Благоустрій"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Реклама
Реклама
Вгору