Жінки, потенційні кандидатки замовляють свято

20 вересня 2014, 16:52

2_2872

Уже традиційно перед виборами, дні міста Черкас підтримують жінки, які активно беруть участь у виборчій кампанії. Так, цього року свято для черкащан (18-21 вересня) влаштувала ймовірний кандидат у депутати до Верховної Ради Світлана Нетовкіна (громадянський рух «За процвітання Черкащини»). Кілька акцій для містян підготувала і Валентина Жуковська (голова Громадської ради Черкас, почесний президент ПАТ «Азот»), йдеться у повідомленні ГО “ОПОРА”.

Так, за підтримки Жуковської відбудеться сільськогосподарський ярмарок, дитячий благодійний концерт «Я люблю Черкаси», відкриття дитячого (вул. Чехова) та спортивного (вул. Петровського) майданчиків.

Зауважимо, що 21 вересня відбудеться святкування днів міст Драбів та Чорнобай, також за підтримки Наталії Нетовкіної. У ці міста вони привезе заслужених артисток України Тетяну Піскарьову, Анжеліку Рудницьку та народного артиста України Анатолія Матвійчука. Окрім цього, працюватимуть батути та атракціони, відбуватимуться різноманітні конкурси.

Нині Нетовкіна досить активно працює на окрузі № 195 (частина Соснівського району, Драбівський, Чигиринський, Чорнобаївський райони), проводячи різноманітні зустрічі та надаючи матеріальні допомоги від своєї громадської організації «Громадянський рух Наталії Нетовкіної «За процвітання Черкащини». Цікаво те, що її організація зареєстрована нещодавно. Так, згідно реєстру громадських об’єднань, дата реєстрації значиться четвертим липням цього року (04. 07. 2014). Наразі Наталія Нетовкіна кандидатом у депутати не зареєстрована. Постанова №966 від 16.09.

Нагадаємо, що у 2012 (1-2 червня) та 2013 (31 травня – 2 червня) рр., свято для черкащан відбувалося за підтримки Валентини Жуковської (балотувалася по округу № 194). У 2013 році на перевиборах відмовилася балотуватися, проте брала активну участь у міській кампанії у травні 2014 року. Чи ітиме Жуковська на парламентські вибори нині не відомо.

Подання документів до ЦВК для реєстрації кандидатів у депутати триватиме до 25 вересня включно.

Поділитись

Коментарі

Вгору