У Драбові заспіває Ніна Матвієнко

20 вересня 2014, 12:10

195-226x320 (1)

На день селища 21 вересня драбівчан частуватимуть рибацькою юшкою та дивуватимуть винаходами місцевих «кулібіних».

Про це йдеться на сайті видання ГромЧе.

На вихідних драбівчан чекає справжнє свято – у Драбові відзначатимуть  325-ту річницю заснування селища та 71-шу річницю визволення району від німецько-фашистських загарбників.

– Дійство розпочнеться вшануванням пам’яті героїв, які загинули під час Великої Вітчизняної війни, – розповідають у Драбівській селищній раді. – Упродовж дня у селищі відбуватиметься безліч заходів. Це і виставка квітів, і виставка діючих літаючих авіамоделей, а також презентація саморобної сільськогосподарської техніки під назвою «Кулібіни Драбова». Для малечі цього дня працюватиме ціле містечко розваг. А дорослі наприкінці дня зможуть пригоститися безкоштовною рибацькою юшкою.

Справжньою родзинкою свята стане концерт за участі Народної артистки України Ніни Матвієнко, Народного артиста Анатолія Матвійчука та заслуженої артистки Тетяни Піскарьової. Концерт відбудеться за підтримки голови Громадянського руху «За процвітання Черкащини».

– День селища – особливе свято, коли усі драбівчани можуть відчути себе єдиною родиною, – вважає Наталія Нетовкіна. – Переконана, що завдяки українській пісні, на святі пануватиме патріотичний настрій, що знайде відгук у кожному серці.

Поділитись

Коментарі

Вгору