Як “посадити” посилання і отримати щедрий урожай

21 вересня 2014, 09:15

 

Володарі сайтів, які мають бажання продавати та купувати посилання на українських просторах інтернету, для вас з’явилася чудова новина. В Україні нещодавно було розроблено новий сервіс покупки та продажу посилань на популярних ресурсах мережі. Якщо ви бажаєте «посадити» посилання, щоб незабаром зібрати гарний урожай реальних прибутків, тоді WebGarden саме те, що вам знадобиться. Усі, хто з нетерпінням очікував появи українського сервісу серед великої кількості російських ресурсів, настав час радіти, адже відтепер ви маєте унікальну можливість скористатися ним. Такий сервіс вже працює.

Дохід тих, хто вирішить скористатися цією системою, обов’язково зростатиме, оскільки його розробники поставили перед собою мету – задіяти найсильніші агрегатори посилань на ринку. Усі подробиці про роботу сервісу ви можете дізнатися відвідавши сайт http://www.webgarden.com.ua/. WebGarden дає можливість продавати вічні і тимчасові посилання, до того ж популярні сайти з яскравою тематикою будуть отримувати тематичні посилання, що убезпечить ресурс від санкцій пошукових систем. А статті будуть більш гарними, читабельними і корисними для всіх, а веб-майстру не доведеться ламати голову над текстом навколо посилання. З цього виходить, що при мінімальних затратах часу і сил можна буде отримувати регулярний прибуток. Також WebGarden пропонує автоматизований контроль за розміщенням і високі ціни на посилання.

Вивести зароблені кошти система пропонує за допомогою зручного способу – через електронний гаманець WebMoney або ж перераховувати на карточку ПриватБанку. Сайти проходять ручну модерацію, враховуючи специфіку ідеї розробників, в пріоритеті – сайти з українськими доменами чи контентом українською мовою.

Поділитись

Коментарі

Вгору