Жертві недбалості черкаських комунальників компенсують гроші, витрачені на лікування

22 липня 2016, 22:56

1438261086_ori54-624x37419 липня апеляційний суд поставив крапку у справі Василя Клименка проти Соснівського СУБу. 53-и річному чоловіку 9 січня цього року з даху багатоповерхівки впала на голову бурулька. Він зазнав важкої черепно-мозкової травми, на щастя, залишився живим, але став інвалідом. Відтоді переніс вже три операції. Рідні й небайдужі до бездіяльності служб утримання будинків правники поставили за мету довести їх провину і таки домоглися свого, інформує "ЧСН".

Ця пострізвяна пригода назавжди змінила життя Василя Клименка. Чоловік був на межі. За три наступні дні нейрохірурги зробили йому дві операції. Нещодавно ще одну – поставили металеву пластину. Загалом, каже донька потерпілого, родина вже, тільки офіційно, витратила на лікування батька до 40 тисяч гривень, а так то й вдвічі більше. І реабілітація триває.

Як тільки-но дізналися про цей випадок юристка Людмила Бордунос, сама запропонувала родичам свої фахові послуги. До того ж за символічну плату – одну гривню.

Із самого початку позивачі зайняли категоричну позицію – винен СУБ. Його представники й юристи намагалися перекласти свою провину на власників горішніх квартир, які самочинно переобладнали балкони. Хоча розгляд справи затягнувся й тривав півроку – її все ж виграли. Вона була складна, зізнається адвакат, бо не було свідків, які б бачили, що брила впала саме з даху будинку. Підсобили захисниці самі СУБівці, які надали до суду довідку про те, що злощасну покрівлю вони таки чистили від снігу... 11 січня, за два дні після трагедії. Саме судове рішення у цій справі Людмила Бордунос вважає правовим прецендентом.

Якщо СУБ добровільно не виконає ухвалу суду, гроші, 50 тисяч гривень, із нього будуть стягнуті примусово ДВС. А донька постраждалого Ірина Симко впевнена, справу виграли саме через розголос цього трагічного випадку у медіа і завдяки підтримці досвідченого правника.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору