“Збагатився”: директору КП “Міський водоканал” на Черкащині загрожує позбавлення волі

11 лютого 2019, 21:12

Директор КП "Міський водоканал" міста Золотоноша Черкаської області та службовці приватних підприємств "збагатились" на реконструкції колектора на 12 мільйонів гривень.

- Прокурорами САП скеровано до суду обвинувальний акт стосовно директора комунального підприємства "Міський водоканал" міста Золотоноша Черкаської області, низку службових осіб суб’єктів господарювання та експерта державної експертної установи, підозрюваних у заволодінні та пособництві у заволодінні понад 12 млн гривень, виділених із державного бюджету на здійснення реконструкції колекторів водовідведення у місті Золотоноша Черкаської області, - йдеться у повідомленні.

Крім того, зазначено, що на здійснення реконструкції колекторів водовідведення у Золотоноші Черкаської області із державного бюджету виділено 31 млн гривень.

На сьогодні обвинувальний акт за ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 КК України скеровано до Золотоніського районного суду Черкаської області для розгляду по суті.

За вчинення вказаного злочину передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Коментарі

Вгору