З нового року місцевими дорогами опікується Черкаська ОДА

04 лютого 2018, 08:02

З 1 січня 2018 року автомобільні дороги загального користування місцевого значення перейшли із сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України (у регіоні – Служба автомобільних доріг у Черкаській області) у сферу управління Черкаської обласної державної адміністрації (на баланс Управління транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу). Такі зміни відбулися в рамках децентралізації та згідно з розпорядженням КМУ від 2 жовтня 2013 року №759-р «Про передачу автомобільних доріг загального користування місцевого значення», повідомляє Сміла з посиланням на САД у Черкаській області.

В результаті підписання актів приймання-передачі на баланс Управління транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу Черкаської облдержадміністрації передано автомобільні дороги загального користування місцевого значення, загальною протяжністю 4372,1 км.

Для фінансування робіт з ремонтів та утримання місцевої мережі доріг з 1 січня 2018 року в областях діють обласні дорожні фонди. Розпорядженням голови Черкаської облдержадміністрації №4 від 15 січня 2018 року районним державним адміністраціям області делеговано функцій замовника при здійсненні закупівель робіт та послуг із поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в межах Черкаської області

На балансі Служби автомобільних доріг у Черкаській області залишились лише автошляхи державного значення, загальною протяжністю  1770,7км., в т.ч. 217,4 км – міжнародні, 444,9 – національні, 293,3 км – регіональні, 815,1 км – територіальні.

Нестор сказав:

Это хорошо или плохо?

Вгору