З нагоди ювілею Вячеслава Чорновола у Черкасах реконструюють сквер його імені

17 грудня 2017, 18:01

З нагоди 80-ї річниці народження В‘ячеслава Чорновола у Черкасах хочуть реконструювати сквер його імені. Таку пропозицію внесли представники комунального підприємства "Дирекція парків" на нараді у міській раді щодо вшанування пам'яті видатного українського політика, повідомляє "Дирекція парків".

Днями участь у обговоренні ідеї у департаменті архітектури, містобудування та інспектування міської ради узяли директор КП «Дирекція парків» Володимир Стойко, його заступник Андрій Куча, нинішній та колишній головні архітектори Черкас Віталій Чернуха та Микола Упир, начальники відділу містобудівного кадастру Федір Балаба та відділу реклами та дизайну міського середовища Андрій Поліщук.

Так, зелена зона розташована у мікрорайоні «Шкільна» й не має належної інфраструктури. Саме тому КП «Дирекція парків» вийшло з ініціативою реалізації у сквері архітекрурного рішення. За результатами наради було ухвалене рішення звернутися до провідних архітекторів та скульпторів міста, аби вони запропонували власні проекти реконструкції скверу. Свої ідеї митці мають подати Дирекції парків до 15 січня 2018 року. Найкращий проект буде реалізований у сквері.

- Думаємо, там доречно розмістити пам‘ятний знак, створити квітники, облаштувати газони тощо, - говорить директор комунального підприємства Володимир Стойко.

Прикеметно, що реконструкція цього скверу – серед пропозицій підприємства до ПСЕР.

Нагадаємо, В. Чорновол народився на Черкащині у с. Єрки Катеринопільського району 24 грудня 1937 року.

Вгору