Одарича 5 годин допитували у суді

14 квітня 2014, 17:19

 

Щойно завершилося чергове судове засідання у кримінальній справі проти екс-мера Черкас Сергія Одарича щодо звільнення чиновників мерії. Під час засідання допитувати самого екс-мера Одарича. Фактично допит відбувався вперше, оскільки протягом слідства його жодного разу не допитували, інформують "ВІККА-новини".

Під час допиту Сергій Одарич укотре наголосив, що справа проти нього – політична, за нею стоїть колишній голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб. За словами екс-мера, прокуратура 12 разів перевіряла факт цих звільнень, утім 11 разів не знаходила складу злочину. Лише після відставки Одарича справу почали розслідувати.

Екс-мер також повідомив, що заступників міського голови Шабанова, Прокопова, Невесенка звільняли депутати Черкаської міської ради, голосуючи на це під час сесій. І лише після цього він видавав розпорядження про звільнення.

Допит Одарича тривав п'ять годин: з 10:00 до 15:00.

23 квітня буде наступний судовий етап – розгляд документів.

Нагадаємо, Сергія Одарича підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 1, 2, ст. 172, ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 382 КК України (грубе порушення законодавства про працю, зловживання службовим становищем, невиконання судового рішення). Обвинуваченому загрожує покарання у вигляді від 3 до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатись певною діяльністю.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору