У роботі закордоном немає нічого поганого, – Юлія Тимошенко про нову стратегію роботи з трудовою міграцією

19 грудня 2018, 14:04

Катастрофічна трудова еміграція з України є наслідком глобалізації світової економіки та неефективної роботи влади. Саме тому, нашій державі потрібна дієва стратегія роботи із міграційними процесами та підтримки заробітчан. Про це заявила Юлія Тимошенко у відео, яке виклала на своїй сторінці у "Facebook", нагоди Міжнародного дня мігрантів.

- У роботі закордоном немає нічого поганого. Але ж українці просто тікають звідси, оскільки життя в Україні перетворилось на виживання. І нам потрібно діяти негайно. Я хочу чітко заявити, що після зміни влади, для тих українців, які вимушені були поїхати за кордон і працювати, будуть зняті всі податки на перерахування грошей, на направлення посилок для своїх родин в Україні, – заявила Юлія Тимошенко.

Лідер партії "Батьківщина" також зауважила, що лише за офіційними даними українського МЗС, мільйон громадян залишили Україну за минулий рік, а ще три мільйони готові виїхати за межі країни найближчим часом. На переконання Юлії Тимошенко, така ситуація є неприпустимою для нормального розвитку держави і становить загрозу національній безпеці та самозбереженню нації. Саме тому, політик підготувала унікальну для України стратегію боротьби із негативними міграційними процесами, детально викладену у стратегічному документі «Новий економічний курс».

- За даними ООН від 2017 року, Україна увійшла до десятки країн з найбільш високими темпами скорочення населення. Якщо органи влади в Україні не забезпечать підвищення рівня і якості життя населення, покращення бізнес-клімату і сприятливих умов для розвитку середнього і малого бізнесу, збільшення кількості робочих місць і необхідні соціальні гарантії, то міграційні потоки будуть зростати і країну чекає демографічна катастрофа. Дуже швидкими темпами поглиблюються депопуляція, масовий міграційний відтік населення, старіння нації, зростання смертності та зниження народжуваності. Якщо терміново не подолати ці тенденції, вони визначатимуть вкрай негативний демографічний середньостроковий прогноз для України, –  йдеться в стратегії.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко вже неодноразово підіймала питання трудової міграції та захисту заробітчан, що виїхали працювати за кордон.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору