Як розширити джинси в поясі та стегнах?

27 лютого 2024, 18:30

Помітили, що улюблені джинси перестали “сідати” так, як би ви цього хотіли? А після прання річ помітно змінилась - стала вужчою, коротшою? Причина криється у тому, що таке джинса й які її характерні риси. 

Денім - 100% натуральна тканина з низькою еластичністю. Для того, щоб вона тягнулася, до неї додають синтетичні волокна типу еластану. Вони гарно тягнуться, але так само звужуються. Це і є поясненням того, чому можливе зменшення джинсових штанців на 1-2 розміри. Але одягу можна спробувати повернути форму в домашніх умовах без будь-яких спецзасобів. 

Як збільшити розмір джинсів?

Давайте розглянемо детальніше, як зробити штани ширшими. При цьому розокремимо акценти. Окремо розпишемо, як розширити штани в стегнах та як збільшити джинси в поясі. І додатково - попрацювати з довжиною. 

Чи можливо розширити джинси в поясі?

Звісно. Для початку скористайтеся найпростішими способами, як розтягнути джинси в поясі:

  • Пропрасуйте ділянку мокрою гарячою праскою, періодично розтягуючи її. Одягніть виріб напівсухим, щоб висихав уже на вас. 
  • Збризніть спеціальним розчином (5 л води, 3 ст.л. нашатирного спирту, по 1 ст.л. горілки і скипидару) вузьке місце і розтягніть.
  • Скористайтеся розширювачем для взуття або ж широкою вішалкою, палкою, будь-яким приладдям, що підійде за довжиною, котра дорівнюватиме діаметру талії. Намочіть тканину і вставте розширювач до висихання. 
  • Щоб швидко виправити ситуацію, перешийте ґудзик. 

Як розтягнути джинси в бедрах?

В принципі, підхід тут такий самий, як й розширити штани в поясі, тільки одяг треба замочувати повністю. Можливі варіанти:

  • Вологі штанці одягніть та займіться фізичними вправами - присідайте, нахиляйтеся, підіймайте ноги. 
  • Якщо вплинути на річ треба ґрунтовно, ускладніть процес. Вдягніть її на себе, наберіть ванну теплої води, сідайте. Хвилин через 15 починайте розтягувати штанини або повільно рухати тілом протягом такого ж часу. Спускайте рідину, але залишайтеся на місці, щоб вона стекла з вас. Пересядьте на рушник та продовжуйте спортивні рухи до повного висихання. Використовувати фен, обігрівач абощо заборонено. 
  • Менш екстремальний підхід - змочіть у гарячій воді, натягніть на скляну банку, допоки не висохнуть.
  • Вимочіть у горілчаному розчині (пропорції є вище) 40 хв, акуратно відіжміть, дайте висохнути. 

Як розтягнути одяг після прання у довжину: мокру одежину перекиньте через турнік та періодично тягніть за обидва кінці донизу щосили. Або ж розкладіть на підлозі, наступіть ногою на пояс, а штанини тягніть до себе.

Джинси - чи не найулюбленіший, найуніверсальніший предмет гардероба. Їм однаково чудово пасують картата сорочка жіноча, светр чи шовковий топ. Тому й не дивно, що ви ладні битися за них до кінця. А щоб у цьому не було потреби, достатньо лише обирати якісний одяг з максимально натуральним складом. Такий ви завжди знайдете в онлайн-бутику Issaplus.

За матеріалами: https://issaplus.com/ua

Новини компанії

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору