“Я не наркоман”, – черкаський “автомайданівець” про тиск з боку псевдоактивістів (відео)

10 вересня 2015, 15:02

Представник ГО "Автомайдан Черкаси" Дмитро Захаров заявив про тиск  з боку "псевдоактивістів", які звинувачують його у веденні наркобізнесу і привласненні гуманітарної допомоги, призначеної для бійців АТО.

Про це він повідомив у відео-зверненні, опублікованному на власному каналі у Ютуб.

- У зв'язку з моєю активною діяльністю останнім часом на мене почали тиснути. Я не знаю, чи це робиться через правоохоронні органи, чи через зацікавленних осіб, яким я заважаю. Але цей тиск іде від псевдоактивістів міста Черкаси, які останнім часом звинувачують мене у тому, що я наркоман, що по місту у мене є точки, де продаються наркотики, за рахунок чого я живу і забезпечую свою сім’ю, - зазначив Дмитро Захаров.

Також його звинувачують у тому, що він разом з іншими "автомайданівцями" забирає та продає гуманітарну допомогу, яку надають містяни для бійців АТО.

- Я хочу заявити, що у цій організації я перебуваю лише заради того, щоб змінити щось у цій країні в кращий бік. Викорінити корупцію, яка була тут протягом 23 років. Усе, що я роблю, я роблю через те, що у мене чисте серце. Усе це я роблю безкоштовно, на волонтерських засадах. Ті звинувачення, які сьогодні я чую у свій бік, дають мені зрозуміти, що те, що я роблю - правильно. Якщо ці люди звернули на мене увагу, значить я рухаюсь у правильному напрямку. Прошу цих псевдоактивістів надалі висувати мені якісь обвинувачення, спираючись на факти. Якщо мене у чомусь звинувачують, то надавайте докази цих звинувачень, - наголосив "автомайданівець".

Поділитись

Коментарі

Вгору