Взято під варту трьох осіб, які вчиняли ряд правопорушень по всій території України

05 жовтня 2017, 17:11

Працівниками Уманської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за ознаками складу кримінального правопорушення передбаченого ч.4 ст.296  КК України за фактом хуліганських дій, що в мали місце в м. Умань 21.09.2017 року, в результаті яких діями осіб з мотивів явної неповаги до суспільства із особливою зухвалістю, приведено у дію вибуховий пристрій, який кинуто на дах одного з гаражів, розташованих поряд з багатоквартирним будинком по вул.Пушкіна,46, в безпосередній близькості до могильного комплексу Цадика Нахмана, в результаті чого, відбувсь вибух та двоє  громадян Республіки Ізраіль зазнали  травм.

У ході розслідування вказаного кримінального провадження  проведено комплекс необхідних слідчих та негласних слідчих дій спрямованих на встановлення осіб причетних до скоєння вищевказаного злочину. Внаслідок належного розслідування кримінального провадження та здійснення процесуального керівництва встановлено та затримано 3-х осіб.

Встановлено причетність вказаних фігурантів до вчинення  хуліганських дій, що мали місце 21.09.2017 року в м. Умані, в районі масового перебування паломників – хасидів під час святкування іудеями Нового Року, в результаті чого, неподалік могильного комплексу Ц.Нахмана стався вибух та скоєння ними злочину, що мав місце 20.12.2016 року в м. Умані, а саме осквернення могильного комплексу Цадика Нахмана шляхом забруднення приміщення речовиною червоного кольору та залишення на місці злочину свинячої голови.

Ухвалами суду встановлено наявність обгрунтованої підозри у вчиненні кримінальних правопорушень відносно трьох підозрюваних та обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою строком 60 діб.

На даний час проводяться необхідні слідчі дії спрямовані на встановлення обставин вчинення кримінальних правопорушень на території держави, які були направлені на розпалювання міжрасової, релігійної  ворожнечі,  понівечення та знищення обелісків пам’ятників, тощо.

Хід розслідування вказаного кримінального провадження перебуває на контролі керівництва прокуратури Черкаської області та Генеральної прокуратури України.

За повідомленням Уманської місцевої прокуратури.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору