Винник переніс свій концерт заради футбольного матчу

17 березня 2019, 23:01

Винник переніс свій концерт заради футбольного матчу

Зірковий черкащанин Олег Винник переніс свій концерт, який був запланований 1 червня на "Арені Львів", заради футбольних матчів нашої збірної із Сербією та Люксембургом. Про це повідомляють "Українські Новини".

Поєдинок зі збірною Сербії повинен відбутися у Львові 7 червня, а гра з Люксембургом відбудеться 10 червня. Слід зазначити, що головною проблемою стадіону "Арена Львів" був стан газону. Поле не задовольняло головного тренера Національної збірної з футболу Андрія Шевченка і профільних фахівців. Через це прийняли рішення про зміну покриття газону, яке повинно завершитися напередодні матчу з командою Сербії 7 червня.

Водночас, анонсований ще в минулому році виступ Олега Винника повинен був пройти на "Арені Львів" 1 червня. Через концерт зустріч із сербами могли перенести на інший стадіон.

- Друзі, на прохання Федерації футболу України ми змушені перенести концерт, який повинен був відбутися 1 червня на стадіоні "Арена Львів ". Зустрінемося у Львові 24 серпня і разом відсвяткуємо День Незалежності України", - звернувся до прихильниць Винник на своїй офіційній сторінці в Facebook .

Коментарі

Вгору