Викрадачу металевого дзвону з церкви у Черкасах оголошено підозру

25 лютого 2020, 12:03

Фото тематичне

Установлено, що 31-річний черкащанин, раніше судимий за вчинення умисних корисливих злочинів, викрав металевий дзвін з вірменської церкви, яка розташована в м. Черкаси та належить Громадській організації Черкаської області вірменської общини «АРАРАТ».

У подальшому продав викрадений дзвін, а отримані грошові кошти витратив на власні потреби. Згідно висновку експерта ринкова вартість викраденого дзвону на момент вчинення злочину становить 17 600 грн.

Установивши наявність достатніх доказів у вказаному кримінальному провадженні, зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України.

Зазначимо,що Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 (таємне  викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно)  КК України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді арешту на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

За інформацією із пресслужби Черкаської місцевої прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору