Біля Черкаської ОДА рибаки вимагають дозволити їм заробляти на життя риболовством (фото, відео)

25 лютого 2020, 12:09

Фото: "Про все"

Під Черкаською ОДА мітинг влаштували рибаки, які чекали відповіді від керівництва рибоохоронного патруля. Збентежило черкащан те, що досі не підписані документи начальником, які дозволять вийти рибалити на береги Дніпра. З 15 березня ж розпочнеться період нересту і риболовля буде забороненою офіційно.

Про це повідомляє кореспондент "Про все" з місця події.

Мітингувальник Григорій Бабак розповідає, що на площі зібралися рибаки, які утримують коштами не одного робітника. За його словами, підприємці не знищують рибу.

- Згідно статті конституції ми всі маємо право на заробіток професією, яку вільно можемо обрати. Ви порушуєте наші конституційні права. Підпишіть документи на початок промислу, рибаки вийдуть на роботу і до вас не буде питань, - зазначив рибалка. - Я безробітній пенсіонер, який пенсією сплачуєує податки державі, а на життя грошей не залишається. Забороною риболовства ви відбираєте останні кошти.

Фото: "Про все"

Начальник Черкаського рибоохоронного патруля Віктор Іванько зазначає, що черкасці можуть вийти рибалити тоді, коли будуть готові. Та додав, що жодних документів та журналів на підпис він не отримував.

- Я не проти рибаків. Повинна бути відповідальність, щоб рибалки-любителі не повиловлювали всю рибу. Хочу, щоб усі платили штрафи або не порушували. Я хочу зберегти кількість риби, аби вона не зменшувалася у річці, - повідомив Віктор Іванько.

Фото: "Про все"

Черкаських риболовців також збунтувало обвинувачення керівника рибоохоронного патруля, що на берегах виловлюють рибу "браконьєри" та "бариги".

- У промисловців та підприємців є документи, усі ми сумлінно сплачуємо податки. Тому з такими обвинуваченнями варто бути обережними, інакше доведеться доводити свої слова, - зазначив риболовець Андрій.

Відео: "Про все"

Коментарі

Руслан сказав:

Какой пром лов? Вы гребете все живое !!! Кому вы это рассказуете люди!!! Откройте глаза!!
Дайте рыбе отнереститься и вырости! А то ваши дети будут ловить только лягушек в этой реке!!!
Позор!!! Идите на завод работайте!!! А не истребляйте все живое!!

Саня сказав:

Соглашусь с предыдущим комментарием. Вы “бракуши в законе”, рыба на прилавках только от вас, барыги с “бракушами в законе” за одно! В торговые сети от мелких бракуш рыба не может попасть. Только от вас! В магазинах и на рынках полно судака гараздо меньше положенных по закону 42 см. Рыбака со спиннингом за это штрафуют, а вы охренели от жадности! Днепр уже как пустыня из-за вас!

Вадим сказав:

Какие “рыбаки”?! Где там рыбаки? Это бездельники, которые обворовывают и уничтожают природные богатства, коих итак уже практически не осталось. Запретить промлов!

Ілля сказав:

Ну когда уже нажруться эти горе “рыбаки”, дайте рыбе отнерестится. Зачем вы хотите выбить икряную рыбу? Идите работать, а не браконьерничать.
Следующий пикет должен быть лесорубов и торговцев деревом с лозунгами “Дайте нам спокойно вырубать Карпаты! “

Вгору