Вихованці “Клубу юних моряків з флотилією” здобули нагороди чемпіонату України з бойового хортингу

28 травня 2024, 17:05

Команда спортсменів ГО «Черкаська обласна федерація бойового хортингу» гуртка з бойового хортингу КПНЗ «Клуб юних моряків з флотилією» успішно представили Черкаську область на чемпіонаті України з бойового хортингу.

Всього участь у змаганнях взяли 16 команд - 187 учасників - із шести областей України. Вони змагалися в різних вікових категоріях: діти (6–7 років), молодші юнаки та дівчата (8–9 років), юнаки та дівчата (10–11 років), старші юнаки та дівчата (12–13 років), кадети та кадетки (14–15 років), юніори та юніорки (16–17 років), а також дорослі чоловіки та жінки (18 років і старше) у дисциплінах «Рукопашна сутичка» та «Борцівська сутичка».

За підсумками чемпіонату команда черкаського "Клубу юних моряків з флотилією" здобула сім золотих нагород, три срібла та дві бронзи:

• Бондар Андрій (12 років) виборов І місце в розділі «Борцівська сутичка» та ІІІ місце у розділі «Рукопашна сутичка»;
  • Вознюк Аліса (11 років) виборола І місця в розділі «Рукопашна сутичка» та «Борцівська сутичка», тим самим стала абсолютною чемпіонкою в своїй віковій та ваговій категорії;
  • Плита Ігор (11 років) виборов І місця в розділі «Рукопашна сутичка» та «Борцівська сутичка», тим самим став абсолютним чемпіоном в своїй віковій та ваговій категорії;
  • Плита Олег (11 років) виборов І місця в розділі «Рукопашна сутичка» та «Борцівська сутичка», тим самим став абсолютним чемпіоном в своїй віковій та ваговій категорії;