Володимир Зеленський заявив про небезпеку для Черкас через проблеми з ППО

26 листопада 2023, 08:56

Президент Володимир Зеленський розповів про регіони, де найбільші проблеми з протиповітряною обороною. Такою інформацією він поділився під час пресконференції після проведення міжнародного саміту Grain from Ukraine, повідомляє ТСН.

Президент заявив про дефіцит ППО в Києві, але водночас додав, що є міста, де з протиповітряною обороною "реальні проблеми". Так, найбільші проблеми у регіонах, які межують з Росією та Білоруссю та прифронтових містах поблизу тимчасово окупованих територій. Йдеться про Запоріжжя, Херсон, Дніпро й Донецький напрямок. Також Зеленський заявив про загрозу для Сум, Чернігова та Черкас.

За його словами, особливо складно нині містам, проти яких Росія використовує різну зброю, яка долітає. Це не лише ракети, балістика та дрони, а й С-300, артилерія тощо.

Зеленський додав, що Україна передала всім партнерами інформацію про свої потреби в ППО. Звернулися до держав, в яких є на озброєнні системи ППО, які потрібні Україні, або виробничі можливості.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Іван Мазепа :

Тобто, літом всі інституції і сам президент, нам розповідали, що потрібно готуватися, а тапер воно розповідає що по факту вони не готувалися і раптово :є проблеми. А висвітлив слабкі місця , він навіщо? Чи не потрібно було це зробити в закритих перемовинах, типу на рамштайні, ні? Готов санки літом, а не деребань кошти. І ще, то нічого, що своїми відкритими заявами це смердить як “запрошення”. Людям кажуть, не розповюджувати не потрібну інфу, а сам….

Григорій :

Такох продажної влади ще світ не бачив

Микола :

Якщо ти ніколи не крав,вце не повірить ніхто.а зараз тобі заздрісно.не ти крадеш вони крадуть.ВЕРНУТИ СМЕРТНУ КАРУ або втічуть,або замисляться

Валентин :

Безмозглі зрадо..би що ви несете?!По перше – Де вам візьмуть скільки систем ПРО ?Висруть?
По друге – в дійсно думаєте що москалі не знають де є насичення ППО, а де немає… Вони вже всі легкі шляхи пронюхали ще рік тому.
Замість висипання херні в інтернет ,сидячи на дивані,краще зробіть щось самі…диванні воїни…

Вовка :

Це точно,навіщо казати всім,щоб знали куди пускати ,таке саме я подумав,просто шок…

Микита(нікіта) :

Це тільки лишній раз підтверджує що наш президент клоун 🤡 і не здатен на реальні дії щоб захистити своє військо і народ!!!так як розкрадається більша частина гумдопомоги!

Roman Teslenko :

Раньше говорили, что в Черкассах нету взрывов, а сейчас объяснили почему. Спасибо, что освещаете важную информацию в СМИ. Это точно надо знать всем.

Марина :

Я бачу всі коментатори такі обізнані, такі розумні. Не хочете помінятися з хлопцями,наприклад, там дуже знадобиться ваш аналітичний розум? Чи з президентом? Всі такі розумні у себе на диванчику. Тільки поради і здатні друкувати! Не словом, а ділом – не чули такий вислів, ні?!!

Іван Мазепа :

Вилизування зараховано, продовжуй вірити в рожевих поні…

Марина :

Я так вважаю, що пані вже допомагає нашому війську на полі бою. Та й ще встигає писати коментарі.

Olga :

Не потрібно диверсантів і розвідки ворога, наш “захистник” президент усе і всім розказав. А далі як заажди – самі, самі… А ми тим часом продовжимо дерибан.

Наталія :

Він взагалі з головою?????дякую що дав наводку ворогу куди пускати ракети!!!!

Людвіг :

Це для чого така інфа язиком по державі для ворога, так тільки зрадники координати дають щоб знищити побільше. Де СБУ.

Це здача ворогові беззахисних тереторій :

Це здача ворогові тереторій для ракет

Вгору