Віталій Іляшенко стане народним депутатом України

06 червня 2014, 13:23

Вже за кілька днів Черкаська область матиме ще одного нардепа у Верховній раді. Туди за списком партії «Удар» заходить голова Черкаського обласного осередку цієї політичної сили, 29-річний Віталій Іляшенко. Він посідає 38 місце у списку «Удару» до парламенту, інформує vechirka.net.

— Віталій Кличко склав свої депутатські повноваження. Протягом шести днів Верховна рада має зробити подання до Центральної виборчої комісії, яка в свою чергу приймає рішення про набуття мною депутатських повноважень. На наступному після цього пленарному засіданні Парламенту я складу присягу народного депутата України, — ділиться планами Віталій Іляшенко. — Я очікую цих рішень у найближчі 7-10 днів.

Головний черкаський ударівець зізнається: близька перспектива стати народним депутатом не була для нього несподіванкою. Про те, що отримає мандат нардепа, він передбачав вже у перші після майдану тижні. Усього за списком до Верховної ради зайшло 34 ударівці. Валентин Наливайченко склав депутатські повноваження і очолив Службу безпеки України, Сергій Аверченко очолив Державне управління справами, Роман Ванзуряк пішов на посаду голови Чернівецької облдержадміністрації, а Віталій Кличко сів у крісло мера Києва.

У Верховній раді Віталій Іляшенко бачить себе в депутатській комісії з питань розвитку місцевого самоврядування. Сподівається, що його юридична освіта допоможе в розробці законопроектів з питань виборів, перевиборів та довиборів різного рівня, перезавантаження та люстрації влади. Окрім того, обіцяє дбати і про надходження субвенції та дотацій до обласного бюджету нашої області. Оскільки Черкащина одна з трьох областей України (Черкаська, Дніпропетровська та Харківська), які виконують бюджет, тож Іляшенко вважає, що й держава має бути справедливою до нашого регіону.

Нагадаємо, Іляшенко запам’ятався черкащанкам тим, що у розпал подій на Майдані хизувався у Інтернет мережі святковою вечерею у ресторані поруч із Віталієм Кличком. А на весні цього року, його кандидатуру розглядали як імовірного претендента на пост губернатора Черкаської області, оскільки наша область належала до квоти політичної партії «Удар».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору