Відомий телеведучий із Черкас розповів про свій роман із багатійкою (відео)

26 вересня 2016, 22:00
tild3662-3233-4662-b031-663538333735___mg_4696

Фото: jetsetter.ua

Черкащанин Олександр Скічко, який в Києві став відомим телеведучим, офіційно завив про стосунки із заможною нареченою Єлизаветою Юрушевою. Вона – спадкоємиця одного з найбагатших людей в Україні, йдеться в сюжеті «Світського життя».

- Багато хто думає, що вона дівчина, яка нічого не робить, спить до 12 і справжня нероба, бо в неї багатий батько. Але я знаю її з іншої сторони. У мене теж не найбідніші батьки і я не вважаю себе бідним. Я чудово заробляю: купив собі квартиру, машину. І я не бачу проблеми в тому, що в мене може бути заможна дівчина, - зазначив черкащанин.

Водночас ведуча «Світського життя» запитала, чи не хоче Олександр одружитися, оскільки сам часто працює ведучим на весіллях.

- Я не проти, - зізнався – От є ведучі, які кажуть, що вони вже скільки всього бачили (на весіллях – ред.), що їм вже нецікаво. А мені це, насправді, подобається. Я вважаю, це красивою та знаковою подією, коли родина розпочинає своє спільне життя. Я в будь-якому випадку хочу весілля і воно обов'язково буде, - відповів Олександр Скічко.

Також Олександр розповів про ремонт у своїй квартирі. Детальніше - у відео з 5:50 хв.

Поділитись

Коментарі

Вгору