Відбудована школа у Слов’янську знайшла собі школу-побратима на Черкащині

08 вересня 2014, 15:05

угода-про-співпрацю-між-школами

Договір про співпрацю днями підписали директори черкаської школи №28 та Слов’янської школи №15 (Донеччина). Це відбулось під час урочистого відкриття навчального процесу у донецькому закладі, який був повністю відбудований коштами черкаських меценатів після обстрілу терористами.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Черкаська школа № 28 не випадково стала школою-побратимом слов’янського навчального закладу, оскільки сама носить ім’я Тараса Шевченка. Після п’ятого вересня однойменний навчальний заклад з’явився і у місті Слов’янськ, що на Донеччині. На знак присвоєння навчальному закладу такої високої назви, у ньому відкрили погруддя Кобзаря, подарували шевченківську бібліотеку, а від митців Черкащини вручили вишите полотно до Шевченкового 200-річчя.

- Договір про співпрацю передбачає обмін педагогічним та учнівським досвідом, організацію спільних заходів по навчальному процесу, колективні уроки, культурні заходи, інтеграційні зустрічі, – анонсує пункти угоди директор черкаської 28-ї школи Тетяна Скорик.

За її словами, вони з донецькими колегами визначились, що незабаром почнуть працювати по угоді і до кінця року обов’язково відбудеться наступна зустріч.

Развиваете сладкий бизнес? Тогда Вам к нам! Купить оборудование для мороженого, поп-корна, сладкой ваты по доступным ценам.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору