У Христинівці відтепер вода буде цілодобово

13 вересня 2014, 19:09

194295

Після запуску цілодобового водопостачання в місті Умані та будівництва центрального кільцевого водогону «Монастирище – Нове Місто – Аврамівка – Летичівка» цілодобове водозабезпечення з’явилось і Христинівці.

Відтепер округ № 200 – єдиний на Черкащині, де вирішене питання цілодобового водопостачання міст.

«Відтепер у місті Христинівка вирішене питання цілодобового водопостачання з нормальним тиском. Я, як і обіцяв, забезпечив Христинівку цілодобовою водою. Я працюю над тим, щоб у моєму окрузі не було жодного міста чи села, де не вирішене питання з водопостачанням», – наголосив народний депутат України.

Люди, що зібралися на площі перед місцевим Будинком культури, аплодисментами вітали новину про те, що в місті Христинівка відтепер повністю вирішене питання цілодобового водопостачання.

«Раніше у нас вдома висіли графіки, щоб не залишитися без води. Тяжко було. Після робочого дня доводилося приходити додому і, доки є вода, прати, мити посуд. Тепер же краса, завдяки Антону Яценку у нас є цілодобова вода. Люди усі дуже вдячні народному депутату, що у нас тепер є цілодобова вода», – розповіла жителька вулиці Гагаріна, де вода подавалася за графіком, Тамара Кузьміна.

 

Слова подяки народному обранцю висловив і мер міста Христинівка.

«Я хочу подякувати від імені всіх христинівчан Антону Яценку за те, що він допомагає нашому місту розвиватися. Запуск цілодобового водопостачання для Христинівки – комунальний прорив. Раніше вода була по графіку, а тепер цілодобова, і подаватиметься з хорошим тиском на 4-5 поверх багатоповерхівок. Ми всі дуже довго чекали, щоб після Умані і Монастирища питання цілодобового водопостачання було вирішене і в нашому місті», – наголосив мер Христинівки Микола Наконечний.

«Відтепер в нашому будинку тиск води потужний і подається безперебійно і на 5-му поверсі та для мене як господині важливо, що прати можна в будь-який час доби, і не хвилюватися, що вода зникне і буде псуватися техніка»,- зазначила жителька будинку по вулиці Калініна, де був поганий тиск води, Галина Фурман.

Варто зауважити, що на водозаборах встановлені станції управління та частотні перетворювачі, які дають можливість економити до 25% електроенергії. Ці гроші будуть направлені на інші потреби міста.

Завдяки Антону Яценко вже зараз цілодобовим водопостачанням забезпечені міста Умань, Монастирище (район Нове Місто) та Христинівка.

Наступними населеними пунктами, де буде вирішено питання водозабезпечення стануть смт Верхнячка Христинівського району, смт Цибулів та село Летичівка Монастирищенського району. Детальніше про це буде проінформовано в наступних повідомленнях народного депутата.

Антон Яценко зазначив, що питання водопостачання у більшості сіл округу буде вирішене до весни 2015 року

Дмитро ПРОКОПЕНКО

В неё можно играть до бесконечности Angry Birds Stella для Андроид

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору