У Білозір’ї виховуватимуть надію українського футболу

06 вересня 2014, 13:12

б15

У листопаді 2015 року планується завершити будівництво спеціалізованої дитячо-юнацької футбольної школи «Славутич-Зоря» та гуртожитку для її вихованців у Білозір’ї. Попри складнощі, пов’язані з підвищенням цін на будівельні матеріали, підприємство-виконавець робіт наразі вкладається у графік. 

Про це 5 вересня, під час візиту на будівництво повідомив журналістам начальник виробничого відділу ПП «Надія» Леонід Лукієнко.

- Будівництво спортивної школи відповідно до угоди, яку було підписано із замовником, ми маємо завершити до кінця 2015 року. Вартість наших робіт становить 15 млн грн. На сьогодні складено графік, відповідно до якого ми працюємо. Ідемо практично по графіку. Складність будівництва полягає в тому, що, відповідно до технології, ми повинні йти трьома чергами. Перша черга – це будівництво двоповерхової прибудови, де буде розміщено житлові кімнати для дітей цієї школи. Це будуть повністю обладнанні двомісні кімнати з душовими кабінами, санвузлом. Далі йде манеж (невеликий манежний стадіон), розміром 30 м на 66 м. Також тут будуть розміщені роздягальні, розраховані на дві команди, адміністративне приміщення і кімнати для навчання, – розповів Леонід Лукієнко.

За його словами, найбільшою проблемою сьогодні є зростання цін на будівельні матеріали, особливо на металопрокат.

- Поки ми ще йдемо в межах тих цін, які було затверджено. Проте основне підвищення цін наразі простежується на металопрокат, а у цьому будівництві його потрібно багато. Але це питання вирішується. До цього питання вже підключений і губернатор області, і Президент України надає свою допомогу, щоб ми могли забезпечити введення цього об’єкту в терміни, визначені в угоді. Запланували завершення будівництва на листопад 2015 року, робимо усе для того, щоб вкластися у ці терміни, – зазначив  начальник виробничого відділу ПП «Надія».

Почесний президент ФК «Зоря» (Білозір’я) і водночас – генеральний директор ФК «Черкаський Дніпро» Володимир Лашкул уточнює, що 15 млн грн – це вартість лише будівельно-монтажних робіт, ще близько 10 млн грн потрібно буде для повного укомплектування цього комплексу (повного умеблювання та придбання спеціалізованого обладнання). Він сподівається, що коли споруду зведуть, до цього процесу долучиться УЄФА.

- До нас вже приїздили менеджери організації. В УЄФА є програма допомоги національним асоціаціям “Хет-Трік”. Із залученням УЄФА було побудовано стадіон у Вірменії, Азербайджані, у нас є попередня домовленість, що ми можемо розраховувати на їхній наступний транш. Тому ми розраховуємо на підтримку міжнародних футбольних організацій, – заявив Володимир Лашкул.

Також він зазначив, що в цілому процесом будівництва задоволений, а об’єкт має гарні перспективи.

Розквітає завдяки такому об’єкту і село Білозір’я, адже тут вже побудовано один з найкращих стадіонів в області та в Україні, а незабаром з’явиться ще й повноцінна футбольна школа для дітей. Так вважає сільський голова Володимир Міцук.

- Головне, що тепер ми знаємо, чим зайняти дітей. Дуже багато хлопчиків відвідує спортивну школу сьогодні, тренуються тут. У нас почала збільшуватися народжуваність. На сьогодні у нас народилося 75 дітей, із них 38 – хлопчики. Це вже три команди. До кінця року ще приблизно стільки ж народиться, тому залучити наших дітей до спорту, до футболу – це лише користь. Якби у нас було більше таких меценатів, як Володимир Лашкул, то село б лише розквітало, – зізнається Володимир Міцук.

Все о нерезидентных компаниях, оффшорном бизнесе, налогообложению и международной банковской деятельности на http://offshoreview.eu

Поділитись

Коментарі

Вгору