Велівченко написав заяву на звільнення з посади директора Молодіжного ресурсного центру

06 червня 2014, 13:00

Понад три роки Віктор Велівченко очолював Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр. Сьогодні ж він написав заяву на звільнення з займаної посади. Про причини такого рішення він написав у Facebook, додавши фото заяви.

"15 лютого 2011 року Обласна рада обрала мене на посаду директора Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру. Упродовж цих трьох років роботи у нас було багато цікавого, багато веселого та багато проблемного. Чого вартий тільки бій за збільшення фінансування на діяльність ресурсного центру та виділення однієї додаткової посадової одиниці. За три роки я багато чого побачив, багато чому навчився, отримав безцінний досвід. Я зрозумів, що обирати колег/партнерів потрібно не за політичним кольором (синій, помаранчевий, червоно-білий, вила), а за особистісними, професійними якостями, такими, як інтелект, освіта, уміння й сміливість брати на себе відповідальність. У нас було багато класних проектів, які ми успішно здійснили, і я щиро дякую всім, хто допомагав нам, долучався до нашої роботи, а також всім тим, хто погоджувався на нашу допомогу.

На жаль, обставини склалися так, що я не можу продовжувати працювати за нинішнього керівництва гуманітарної політики області. Я не підтримую їхніх методів вирішення питань, не погоджуюся з їх кадровими призначеннями та преференціями, не сприймаю їхню псевдонародність і так зване "врахування думки громади" через "Народну раду", "Молодіжну/Спортивну ради" - wtf is this?

Ми завжди повинні вести нашу боротьбу з благородних позицій гідності, а не з позицій погроз, скандалів, підміни понять.

Я не вважаю для себе можливим продовжувати працювати за наявних умов.

Тому сьогодні, я подав заяву на звільнення на ім'я В.М. КОВАЛЕНКО.

Ще раз щиро дякую всім!"

Поділитись

Коментарі

Вгору