В Умані на території науково-дослідної станції знайшли мертвого чоловіка (відео)

15 травня 2017, 23:09

На території Уманської науково-дослідної станції тютюннництва виявили мертву людину. 1 травня близько 17:00 працівники обходили клумби аби встановити на них полив і від того, що вони знайшли серед кущів, просто остовпіли, повідомляють "Надзвичайні новини".

- Обдивлялися кущі. Спочатку побачили ляльку якусь. Ну, як манекен щось таке лежить руками догори, - розповідає працівник, який знайшов тіло мертвого чоловіка, Олександр Рибак.

Стало очевидно, що швидку викликати вже немає сенсу. Тож, Олександр одразу зателефонував до поліції. Документів у загиблого правоохоронці не знайшли.

Директор дослідної станції був шокований від того, що побачив.

- Тут все закрито після 17:00. Закриваємо все на замок, і ворота ті закриваємо. Охорона раз на годину - дві обходить все, - зазначає директор дослідної станції тютюнництва Андрій Моргун.

Скільки тут пробуло тіло чоловіка сказати важко. Наразі поліцейські з'ясовують, хто цей небіжчик і, що сталося в останні хвилини його життя.

- На окраїні міста знайшли труп чоловіка віком близько 48-50 років. Одразу було направлено слідчо-оперативну групу, яка зараз перебуває на місці подій, - розповідає т. в. о. керівника сектору превенції Уманського відділу поліції Віктор Войцех.

За інформацією правоохоронців, ознак насильницької смерті на тілі чоловіка не виявили. Із власних джерел стало відомо, що покійний схожий на людину, яка нещодавно втекла із районної лікарні.

Тіло загиблого доправили до моргу для опізнання родичами. Наразі відкрите кримінальне провадження за фактом умисного вбивства.

Вгору