У Черкасах “найдорожчі” діти та “найдорожчі” хворі

15 травня 2017, 23:31

У Черкасах на дітей, які відвідують дитячі садки витрачається щороку 20 тисяч гривень на одну дитину. Ця сума є найбільшою серед обласних центрів України. Про це на нараді у мерії повідомила очільниця департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган, пише "Дзвін".

За її словами, 11 тисяч дітлахів відвідують 53 садочки, і наповненість навчального закладу майже на 10% нижча  ніж в середньому по країні, тому на дитину і витрачається так багато коштів.

Схожа ситуація є і в медичній галузі, так ліжкомісце у черкаській лікарні є найдорожчим в країні – вартість одного ліжкодня в нашому місті на 19% перевищує аналогічну вартість у інших містах.

Головна фінансистка міста вважає, що керівники департаментів освіти та охорони здоров’я мають задуматись про реформування.

- Ми не можемо бути “найдорожчими”, бо це нераціональне використання коштів, що могли б піти на розвиток міста. У той же час до реформування треба підходити так, щоб не зашкодити жителям міста через погіршення надання якості послуг, – зазначила Наталія Джуган.

Коментарі

Черкащанка сказав:

Читаю інформацію на двох сайтах :ВІККА” від 16.05 в 06.50 “У Черкасах черга у дитсадки-ТИСЯЧНА” і вашу статтю – неймовірні розбіжності! Чи то Н.Джуган далека від реальності, чи то у “ВІККИ” – недостовірні дані! У нас, виявляється, “наповненість…на 10% нижча, ніж в СЕРЕДНЬОМУ по Україні” і нашим дітлахам (по версії пані Джуган) так поталанило, що них “витрачається так БАГАТО ГРОШЕЙ”! Тоді чому у нас “тисячна черга” у дитсадки? До речі, моя знайома чекала свою чергу 1,5 року, ладна була здати дитя хоч на околицю міста – дарма! Дитсадки заповнені, місць немає! Думаю, може так навмисно роблять – не заповнюють дитсадки на 100%? Чесно, дуже здивована таким двом полярним інформаціям, причому подана із різницею у 6 годин.

Вгору