Уманські боксери вибороли перше командне місце на турнірі «Бокс проти війни»

15 грудня 2017, 12:14

У Ватутіному закінчився 2-й Всеукраїнський турнір з боксу під гаслом «Бокс проти війни». У ньому взяли участь близько 200 спортсменів, пише 04744.info.

Серед учасників турніру були боксери з Умані, Монастирища, Маньківки, Шполи, Золотоноші, Жашкова, Чорнобаю, Черкас, Василькова, Миколаєва, Ставища, Кропивницького, Звенигородки та Ватутіного.

За підсумками дводенних змагань уманська команда посіла перше командне місце. Про це повідомив Віктор Петриченко, старший тренер збірної Умані з боксу на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

В особистому заліку переможцями стали: Крисюк М., Медвідь І., Столярчук А., Бєлан М., Сич О., Корнєєв І., Косар В., Чорний Д., Кондратюк М., Романюк Руслан та Романюк Роман, Олійник Я., Шевчук Е., Колісніченко А., Величко К., Молчанов В., Кецкало О., Возний О.

Друге місце посіли Сидоруки Тимофій та Станіслав, Фащевський М., Корчагін Д., Місюра А., Наконечний І., Овчінніков Д., Крисюк В.

«Змагання доволі масштабні — 200 учасників з чотирьох областей, близько 20 команд. Умань була представлена тридцятьма учасниками. І за підсумками змагань саме Умань посіла перше командне місце з великим відривом. 18 чоловік з Умані посіли перші місця, 6 чоловік посіли другі місця. Практично всі стали призерами. Найкращим боксером цих змагань визнано в молодшій віковій категорії Михайла Крисюка. Серед старших — Величка Кирила», — зазначив Віктор Петриченко.