Акцію «16 днів проти насильства» Черкаси завершили участю у міжнародному фотопроекті

15 грудня 2017, 11:53

Благодійна організація «Черкаська мережа» уже традиційно взяла участь у всесвітній кампанії «16 днів проти насильства». Цього року, крім інформаційних заходів, це була також участь у міжнародному фотопроекті Inside Out Project. Ідея полягає в тому, що в усьому світі міста привертають увагу громадськості до глобальних проблем завдяки арт-інсталяції чорно-білих портретів небайдужих людей.

- Ця акція тривала справді шістнадцять днів, – розповідає голова правління БО «Черкаська мережа» Олена Стрижак. – Шістнадцять активних і небайдужих жінок, більшість із яких – співробітниці нашої організації, зробили чорно-білі фотопортрети, які ми використали під час виготовлення інформаційних плакатів. Щодня у соцмережах ми розміщували по одному із плакатів однієї із жінок із одним із звернень. Акція мала назву «Не мовчи!». Суть її полягала в тому, що до жінок, які потенційно можуть постраждати від гендерного насильства, звертаються такі самі пересічні жінки – без фотошопу, такі, як є, ніби подруги на кухні. Так ми хотіли показати повсякденність цієї проблеми, те, що з нею може зіштовхнутися кожна, незалежно від віку та статусу. На плакатах також корисна інформація, яка спонукає не терпіти жінку будь-яку форму насильства щодо себе.

Шістнадцятьох активісток усього за один день відзняв відомий черкаський фотограф Олександр Цибульський. У завершальний день акції портрети з’явилися на стіні майбутнього Жіночого кризового центру для постраждалих від насильства по вул. Кобзарська, 1 у Черкасах.

- У світі саме таким чином – чорно-білими портретами – привертають увагу до важливих речей. У Черкасах через фотографії ці жінки дадуть величезну силу пережити момент тим, хто опинився у скрутній ситуації, – говорить регіональний координатор проекту Inside Out Che Анна Катруліна.

Партнерами акції «16 днів проти насильства» у Черкасах стали Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, БО «Позитивні жінки». До речі, понад 260 тисяч людей вже стали учасниками Inside Out Project у 129 країнах світу. Триває він із 2011 року.

За повідомленням прес-служби БО “Черкаська мережа».

 

Коментарі

Вгору