Уманчанки готують календар для бійців АТО

04 вересня 2015, 11:18

Уманчанки взялися випускати календар для бійців АТО. Все для того, аби підтримати бойовий дух хлопців, які кинули мирне життя та пішли на фронт. Прикрашати календар будуть фото талановитих красунь Уманщини. До проекту уже долучилися спортсменки, поетеси, художниці, візажисти, перукарі, фотографи та декоратори, інформує Вечірня Умань.

Проект «Дякуємо за мир» є соціальним. Одна  частина календарів буде передана хлопцям в зону АТО, а інша  - розповсюдиться в Умані. Гроші виручені від їх продажу буде передано для допомоги бійцям АТО.

Організаторами проекту виступили Лілія Кушніренко та Вікторія Михайлюк.

- Головний наший меседж – нагадати уманчанам, що в нашій країні йде війна. І що саме зараз бійці АТО, як ніколи, потребують нашої підтримки та допомоги. А цим календарем, ми висловимо їм свою вдячність за мир над головою, - розповідає Лілія Кушніренко. - Ми впевнені, що портрети наших уманчанок будуть надихати хлопців і підтримувати їх моральний дух. Частина календарів буде подаровано хлопцям, які нині в зоні АТО, решту - містяни зможуть придбати в Умані. Гроші виручені з продажу будуть передані волонтерському штабу "До перемоги"

Фотозйомки проходять у українському стилі. В ролі моделей виступають дівчата - таланти Уманщини.

Календар «розбитий» на чотири сезони. Кожна пора року має свою тематику, кожен місяць – свої декор, модель, візажиста, перукаря, фотографа. Дівчата вже встигли відзняти літо.

- Вирішили долучитися до даного фотопроекту, аби підтримати моральний дух наших бійців, і в такий спосіб подякувати їм за мир в нашому місті. Ми дуже вас чекаємо, і сподіваємось, що скоро святкуватимемо перемогу, - коментує візажист Анастасія Улянич.

Незабаром відбудуться й інші фотозйомки. Презентація календаря відбудеться у грудні.

Всі хто бажає долучитися до реалізації проекту, звертайтеся за телефоном 096 125 55 28, Вікторія; 050 134 17 22 або в соціальні мережі у Facebook: Вікторія Михайлюк та Лілія Кушніренко; Вконтакте: Вікторія Михайлюк та Лілія Кушніренко. 

Поділитись

Коментарі

Вгору